Advertising
MINISTRUL SĂNĂTĂȚII ANUNȚĂ DEMITEREA CONDUCERII DSP IAȘI ȘI SCHIMBAREA MANAGERULUI SPITALULUI DE COPII „SFÂNTA MARIA”

MINISTRUL SĂNĂTĂȚII ANUNȚĂ DEMITEREA CONDUCERII DSP IAȘI ȘI SCHIMBAREA MANAGERULUI SPITALULUI DE COPII „SFÂNTA MARIA”
Scris de Realitatea de Giurgiu Publicat: 28 sept. 2025, 09:50
Ministrul a declarat că un bebeluș de trei luni a fost transferat la București.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Giurgiu și pe Google News


























