Advertising
Încă doi angajaţi ai Penitenciarului Giurgiu au fost confirmaţi cu coronavirus

Încă doi angajaţi ai Penitenciarului Giurgiu au fost confirmaţi cu coronavirus
Scris de Petcu Marcela Publicat: 24 apr. 2020, 12:53
Alți doi angajați ai Penitenciarului Giurgiu au fost confirmați pozitiv la testul efectuat pentru SARS-CoV-2. Polițiștii de penitenciare nu au interacționat cu persoane private de libertate, în prezent nefiind înregistrate cazuri de îmbolnăviri în rândul deținuților.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:11 Când va decide Germania dacă introduce sau nu serviciul militar obligatoriu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Giurgiu și pe Google News


























