Advertising
Carantină la Centrul pentru Persoane Vârstnice Oncești după ce mai mulţi angajaţi şi beneficiari au fost depistaţi cu COVID 19

Carantină la Centrul pentru Persoane Vârstnice Oncești după ce mai mulţi angajaţi şi beneficiari au fost depistaţi cu COVID 19
Scris de Petcu Marcela Publicat: 31 ian. 2022, 11:57
Centrul pentru Persoane Vârstnice Oncești, din județul Giurgiu, se află în carantină, în urma confirmării infectării cu virusul SARS-CoV-2
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
- 10:45Maia Sandu atac dur: proiectul unirii cu România, „o operațiune de discreditare orchestrată de un agent al Moscovei”
- 10:18Nicușor Dan ar putea desemna premierul astăzi: când va fi votul în Parlament
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Giurgiu și pe Google News

























