Advertising
Giurgiuveancă amendată după ce a aruncat gunoiul pe rableul de cale ferată

Giurgiuveancă amendată după ce a aruncat gunoiul pe rableul de cale ferată
Scris de Petcu Marcela Publicat: 26 nov. 2021, 09:32
Polițiștii locali din cadrul Compartimentului Mediu au identificat, zilele trecute, în zona Ramadan, pe rambleul de cale ferată, o depozitare a deșeurilor menajere neautorizată.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Giurgiu și pe Google News


























