A sunat la 112 să anunțe că fiica ei a fost răpită. Ce s-a întâmplat ulterior
8 iul. 2018, 11:36
Actualizat: 8 iul. 2018, 11:36
Articol scris de Scris de Petcu Marcela
O femeie din localitatea Letca Nouă a alertat, aseară, autoritățile, susținând că fiica ei, în vârstă de 16 ani, ar fi fost răpită din fața unui magazin.
Îngrijorată că fiica ei nu mai revine acasă, fiind plecată cu o prietenă de mai mult de opt ore, femeia a sunat la 112. S-a întâmplat în jurul orei 21, ulterior, în urma cercetărilor, reieșind că fata, împreună cu prietena ei, se urcase în mașina unui fost prieten și plecaseră să se plimbe.Cel mai probabil, dosarul penal deschis în acest caz va fi închis, deoarece nu s-a comis nicio infracțiune.
Citește și:
- 21:47 - Tensiuni fără precedent: Trump discută retragerea din NATO și acuză Alianța că „a întors spatele americanilor”
- 20:32 - Gabriela Ruse, calificare spectaculoasă în sferturi la Linz! Când joacă Sorana Cîrstea pentru un loc în top 8
- 19:43 - Atac fără precedent: lideri israelieni îl acuză pe Trump că „a fugit” din conflict
- 19:02 - Tragedie în Craiova: o fetiță de 4 ani a murit după ce i s-a făcut rău într-o mașină, în parcarea unui mall
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Giurgiu și pe Google News











