Accident rutier pe Autostrada A1. Autocamion scăpat de sub control
15 nov. 2019, 22:47
Actualizat: 15 nov. 2019, 22:47

Accident rutier pe Autostrada A1. Autocamion scăpat de sub control
Articol scris de Scris de Petcu Marcela
Un accident rutier s-a produs în această seară, în jurul orei 19.55, pe Autostrada A1 la kilometrul 33, pe sensul de mers București - Pitești.
Un accident rutier s-a produs în această seară, în jurul orei 19.55, pe Autostrada A1 la kilometrul 33, pe sensul de mers București - Pitești.
Un autocamion a scăpat de sub control, a părăsit partea carosabilă prin balustrada separatoare de sens, a traversat celălalt sens și apoi a ieșit din decor.
La fața locului au intervenit pompierii din cadrul Detașamentului Bolintin Deal pentru asigurarea măsurilor PSI.
Nu s-au înregistrat victime, doar pagube materiale.
Citește și:
- 21:51 - Robert De Niro lansează un atac dur la adresa lui Donald Trump și îndeamnă la proteste: „America trebuie apărată”
- 20:49 - Copil de 11 ani din județul Sibiu, implicat într-un accident după ce a pornit mașina familiei. Mama sa a fost rănită
- 19:53 - Bill Gates recunoaște legături controversate cu două femei rusoaice, dar neagă ilegalități legate de Epstein
- 19:13 - Bărbat găsit decedat pe terasa unui bloc din Reșița. Poliția a demarat o anchetă
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Giurgiu și pe Google News
_a3e751f258.webp)










