Advertising
Cod galben de caniculă în 18 judeţe şi Bucureşti, până miercuri

Cod galben de caniculă în 18 judeţe şi Bucureşti, până miercuri
Scris de Realitatea de Giurgiu Publicat: 8 aug. 2021, 16:33
Administraţia Naţională de Meteorologie a emis duminică o atenţionare Cod galben de caniculă ce vizează 19 judeţe până miercuri dimineaţa.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
- 12:11ANAF trimite notificări în toată țara! Românii cu venituri din străinătate, obligați să depună Declarația Unică
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Giurgiu și pe Google News


























