Advertising
Impact între două autoturisme, pe DJ 401 A
5 iun. 2020, 10:00
Actualizat: 5 iun. 2020, 10:00

Impact între două autoturisme, pe DJ 401 A
Articol scris de Scris de Petcu Marcela
Un accident rutier a avut loc astăzi, la ora 6.45, între localitățile Florești și Palanca, comuna Florești-Stoenești, pe DJ 401 A.
Un accident rutier a avut loc astăzi, la ora 6.45, între localitățile Florești și Palanca, comuna Florești-Stoenești, pe DJ 401 A.
În accident au fost implicate două autoturisme, în care se aflau trei persoane.La fața locului s-au deplasat pompierii din cadrul Detașamentului Bolintin Deal, cu o autospecială de stingere cu apă și spumă și o ambulanță SMURD.Echipajul SMURD a preluat unul dintre pasageri, un bărbat în vârstă de 29 ani, care a primit îngrijiri medicale la fața locului.Acesta, dar și celelalte două persoane, au refuzat transportul la spital.Pompierii au asigurat măsurile PSI la locul evenimentului.
Advertising
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:30 - Vântul puternic face prăpăd în nordul și estul României: copaci doborâți, acoperișuri smulse și mașini avariate - VIDEO
- 11:48 - Incendiu violent în Vrancea: 11 case din lemn au fost cuprinse de flăcări. A fost emis mesaj RO-ALERT
- 10:30 - Ana Maria Păcuraru, analiza momentului: De ce nu vor iranienii să se așeze la masa negocierilor. Încep să se vadă rupturi în interiorul regimului de la Teheran
Advertising
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Giurgiu și pe Google News
Advertising
Advertising














