Maricel Păcuraru și asociații din "Consorțiul PHG", proiect-gigant de dezvoltare imobiliară - jucători de top pe piața de business din România

Maricel Păcuraru și asociații din "Consorțiul PHG", proiect-gigant de dezvoltare imobiliară - jucători de top pe piața de business din România
S-au pus bazele celui mai mare proiect de dezvoltare imobiliară din România
S-au pus bazele celui mai mare proiect de dezvoltare imobiliară din România. Viziunea celor mai puternici oameni de afaceri din România, împreună cu parteneri cu tradiție pe piața de business, se concretizează într-un parteneriat unic pentru dezvoltarea țării.
Maricel Păcuraru și asociații săi din "Consorțiul PHG" intră în acționariatul celui mai mare proiect imobiliar din România, "Transilvania Smart City".
Consorțiul condus de Maricel Păcuraru, împreună cu reprezentanții "Transilvania Smart City", Adrian Alexandrov și Adrian Gurzău, au încheiat parteneriatul pentru dezvoltarea și finalizarea acestui proiect estimat ca valoare de piață la peste 2 miliarde de euro, la finalizarea sa.
Acționarii Consorțiului PHG sunt Maricel Păcuraru, Miron Mitrea, Bobby Păunescu, Cozmin Gușă, Gabriel Oprea și Iulian Horneț.
Toate detaliile utile publicului interesat vor fi furnizate în perioada următoare.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 20:26 - Fetiță de 12 ani, înjunghiată cu o șurubelniță pe stradă. Tatăl ei a fost și el lovit
- 20:19 - Anca Alexandrescu: „Doamna Kovesi încearcă să își facă loc în România, pentru că i se va termina mandatul și rămâne fără job”
- 17:06 - Cod galben de ploi și furtuni în mai multe regiuni ale țării
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Giurgiu și pe Google News













