Advertising
MINISTERUL ENERGIEI A DECLARAT SITUAȚIE DE URGENȚĂ ÎN ALIMENTAREA CU CARBURANȚI

MINISTERUL ENERGIEI A DECLARAT SITUAȚIE DE URGENȚĂ ÎN ALIMENTAREA CU CARBURANȚI
Scris de Realitatea de Giurgiu Publicat: 5 aug. 2025, 11:11
Ministerul Energiei a autorizat scoaterea țițeiului și motorinei din stocurile de urgență
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Giurgiu și pe Google News


























