Advertising
CRIN ANTONESCU SPUNE CĂ, ÎN CALITATE DE PREȘEDINTE, ÎȘI DOREȘTE CA PRIMA DEPLASARE EXTERNĂ SĂ FIE ÎN SUA: „RELAȚIA CU SUA TREBUIE RESETATĂ”

CRIN ANTONESCU SPUNE CĂ, ÎN CALITATE DE PREȘEDINTE, ÎȘI DOREȘTE CA PRIMA DEPLASARE EXTERNĂ SĂ FIE ÎN SUA: „RELAȚIA CU SUA TREBUIE RESETATĂ”
Scris de Realitatea de Giurgiu Publicat: 26 mar. 2025, 17:57
Crin Antonescu, candidatul coaliției de guvernare la alegerile prezidențiale din luna mai, a declarat că, dacă va ajunge la Cotroceni, prima sa deplasare externă va fi în Statele Unite ale Americii.
Citește și
- 14:13Alegeri pentru primărie în 24 de localități, inclusiv în Sectorul 6 și Mangalia. Lista poate crește dacă Nicușor Dan promulgă legea ANI
- 14:00Ilie Bolojan, anunț după ședința PNL pe Legea salarizării: Nu putem depăși procentul din PIB alocat plății salariilor - LIVE TEXT
- 13:06Radu Miruță: Acest guvern interimar este mai legitim decât și-ar dori PSD
- 12:41Ninel Peia: Când justiția nu aplică legea ad litteram. Cine răspunde pentru cele „cel mult 15 zile”?
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Giurgiu și pe Google News


























