Advertising
LIDER AUR: ÎN SPATELE VIZITEI LUI CIOLACU ÎN FRANȚA SE ASCUNDE UN PLAN ANTINAŢIONAL DE SUBMINARE A APĂRĂRII NAŢIONALE ŞI A ECONOMIEI ROMÂNIEI

LIDER AUR: ÎN SPATELE VIZITEI LUI CIOLACU ÎN FRANȚA SE ASCUNDE UN PLAN ANTINAŢIONAL DE SUBMINARE A APĂRĂRII NAŢIONALE ŞI A ECONOMIEI ROMÂNIEI
Scris de Realitatea de Giurgiu Publicat: 6 nov. 2024, 08:43
Prim-vicepreședintele AUR, Marius Lulea, afirmă marţi că în spatele vizitei lui Marcel Ciolacu în Franţa se ascunde un plan antinaţional de subminare a apărării naţionale şi a economiei României, pentru profitul firmei Airbus şi că Franţa de mai mulţi ani încearcă să oblige România să cumpere 200 elicoptere H 225 M pentru armata română, conform News.ro.
Citește și
- 13:12Bogdan Velcescu (deputat AUR): „PNRR reprezintă o urgență doar când le convine celor de la putere și când le servește intereselor politice”
- 12:38Negocieri tensionate pentru viitorul guvern. PSD, PNL, USR și UDMR ar putea discuta o formulă de compromis
- 09:42Summitul NATO de la Ankara. Trump ajunge în Turcia cu presiuni majore pentru „NATO 3.0”. Ce agendă are Nicușor Dan - LIVE
- 08:47Petrișor Peiu (liderul senatorilor AUR): „Sorin Grindeanu încearcă să dea vina pe AUR pentru un guvern pe care PSD l-a votat și l-a susținut până astăzi”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Giurgiu și pe Google News


























